بیشتر بخوانید: اتصالات لوله سفید آب + عکس،نام،مشخصات و کاتالوگ pdf

پوش فیت یزد بسپار پلی تک

نمایندگی فروش پوش فیت یزد بسپار : گروه تولیدی یزد بسپار فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ در شهرک صنعتی زارچ یزد با هدف تولید لوله و اتصالات آب و فاضلاب پلی پروپیلن آغاز کرد.

لوله و اتصالات پوش فیت یزد بسپار یا به طور کل لوله و اتصالات پوشفیت نسل نوین لوله های فاضلابی هستند که نسبت به لوله و اتصالات پلیکا و حتی لوله و اتصالات چدنی مزایایی داشته و معایب آن ها را بر طرف کرده اند.

متریال و جنس یا مواد اولیه لوله و اتصالات پوش فیت از پلی پروپیلن یا p.p می باشد. این مواد اولیه نیز در ساخت لوله و اتصالات سفید تک لایه یزد بسپار یا دیگر لوله و اتصالات سفید که برای لوله کشی آب و آبرسانی استفاده می شوند به کار می رود به همین دلیل است که به لوله و اتصالات پوشفیت فاضلابی ، لوله پلی پروپیلن فاضلابی یا لوله فاضلاب پلی پروپیلن نیز گفته می شود.

مزایای پوش فیت یزد بسپار

یکی از مزایای پوش فیت نسبت به پلیکا عدم استفاده از چسب برای آب بندی می باشد به این صورت که در قسمت کوپله یا مادگی لوله ها و اتصالات از اورینگ آب بندی استفاده شده است و با جا زدن قسمت نری به قسمت مادگی لوله یا اتصالات و فرو بردن آن به داخل تا حد مجاز آب بندی صورت می گیرد و نیاز به انجام کار دیگری نیست.

مزیت دیگر پوش فیت سایز لوله ها است که لوله های پلیکا فقط ۶ متری تولید می شود اما لوله های پوش فیت در اندازه های ۲۵ سانتی ، ۵۰ سانتی ، ۱ متری ، ۲ متری و ۳ متری تولید می شوند که این تنوع بیشتر باعث سهولت در اجرای آن ها می شود.

لیست قیمت ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ پوش فیت یزد بسپار پلی تک

لوله 2 سر سوکت یزد بسپار

لوله ۲ سر سوکت یزد بسپار

زانو 45 درجه یزد بسپار

زانو ۴۵ درجه یزد بسپار

سه راه 45 درجه یزد بسپار

سه راه ۴۵ درجه یزد بسپار

انواع بست پوش فیت

استاپر تست فاضلاب

این شرکت با بکار گیری متخصصین و کارشناسان زبده و استفاده از دستگاه های پیشرفته همواره بر کیفیت محصولات خود افزوده است. موسسین گروه صنعتی یزدبسپار همواره از ابتدای تاسیس کارخانه با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا بر کیفیت بالای محصولات و برخورداری از استاندارد روز دنیا تاکید داشته اند تا محصولی مرغوب و با کیفیت را تولید نمایند.

اکنون با گذشت ۱۸ سال از تاسیس کارخانه و شرکت یزد بسپار آزمایشگاه های این شرکت مجهز به بهترین دستگاه ها که با استانداردهای  DIN ، ASTM و ISO منطبق است هستند و نیز موفق به دریافت ISO 17025 نیز شده است. لوله و اتصالات پوش فیت ( پلی تک ) در سایز های ۴۰ ، ۵۰ ، ۷۵ ، ۱۱۰ ، ۱۲۵ و ۱۶۰ میلیمتر تولید می شوند.

لوله اتصالات پوش فیت یزد بسپار دارای اقلام زیر می باشد :

لوله های یکسر سوکت در قطر های ۴۰ ، ۵۰ ، ۷۵ ، ۱۱۰ ، ۱۲۵ ، ۱۶۰ میلیمتر و در طول های ۲۵ ، ۵۰ ، ۱۰۰ ، ۲۰۰ ، ۳۰۰ سانتی متری تولید می شود.

لوله های دو سر سوکت در قطر های ۴۰ ، ۵۰ ، ۷۵ ، ۱۱۰ ، ۱۲۵ ، ۱۶۰ میلیمتر و در طول های ۵۰ ، ۱۰۰ ، ۲۰۰ ، ۳۰۰ سانتی متری تولید می شود .

اتصالات نیز داری زانو ، سراه ، سراه تبدیل ، سراه بازدید ، بوشن رابط ، سیفون بلند و کوتاه ، تبدیل و… نیز می باشد.لوله و اتصالات پوش فیت نسبت به دیگر لوله و اتصالات فاضلابی دارای مزایایی می باشد که در اینجا به چند مورد اشاره می نماییم: سرعت و سهولت اجرای در لوله های پوش فیت نسبت به دیگر لوله ها بالا می باشد. بدون نیاز به چسب آب بند می شوند.

زانو 90 یا 87 درجه یزد بسپار

زانو ۹۰ یا ۸۷ درجه یزد بسپار

سه راه 90 یا 87 درجه یزد بسپار

سه راه ۹۰ یا ۸۷ درجه یزد بسپار

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و با خبر شدن از جدیدترین اخبار و لیست قیمت ها عضو کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما شوید.

انواع محصولات در پایپ مال

پایپ مال ارائه کننده انواع لوله و اتصالات آب ، فاضلاب ، گاز می باشد که دارای دسته بندی متنوع محصولات ساختمانی و کشاورزی می باشد

از جمله محصولات ارائه شده در پایپ مال به شرح زیر می باشد که برای دریافت اطلاعات از محصول و قیمت آن روی لینک محصول کلیک کنید.

لوله و اتصالات پلیکا

پلیمر گلپایگان PG (پلیکا گلپایگان اصلی ) ، وینو پلاستیک ، پلیکا اینگل ، نانو پلیمر یاس گلپایگان ، یزد پولیکا ، گلسار پلیمر گلپایگان ،

ستاره پلیمر گلپایگان ، تهران اتصالات ۱۱۰ ، پلیکا شهریار ( پلیکا ارزان ) ، لوله گرانول (مخصوص کشاورزی و هواکشی ) ، لوله پلیکا سمنان

لوله و اتصالات سفید تک لایه ( پلی پروپیلن ) آب

لوله پلی پروپیلن آذین ، لوله سفید تک لایه یزد بسپار ، لوله سفید تک لایه یزد لوله ، لوله سفید نیک بسپار یزد 

لوله و اتصالات پنج لایه آب

لوله و اتصالات نیوپایپ ، لوله و اتصالات بهتراشان سپاهان ‌BTS ، لوله و اتصالات ایزی پایپ

لوله اتصالات پوش فیت

پوش فیت پروتکت پلیران ، پوش فیت سایلنت پلی ران ، پوش فیت معمولی نیوفلکس ، پوش فیت سایلنت نیوفلکس ، پوش فیت یزد پوش فیت

پوش فیت معمولی یزد بسپار ، پوش فیت سایلنت یزد بسپار ، پوش فیت نیک بسپار

لوله و اتصالات پلی اتیلن

پلی اتیلن جوشی ، پیچی ، فاضلابی و قطره ای پلی رود ، پلی اتیلن جوشی ، فاضلابی ، پیچی و قطره ای پلیران

شیرآلات برنجی

شیرآلات برنجی سیم ایتالیا ، شیرآلات برنجی کیزایران ، شیرفلکه برنجی سامین ، شیر فلکه برنجی ایران شیر ، شیرگازی سارا

شیر آلات چدنی

شیرالات چدنی فاراب ، شیرآلات چدنی وگ ایران

عایق الاستومری و فوم گرمایش از کف

فوم گرمایش از کف متالایز ، فوم گرمایش از کف شانه تخم مرغی ، انواع بست گرمایش از کف ( بست خاردار،ریل گرمایش از کف)

عایق الاستومری کافلکس ، عایق الاستومری

انواع بست لوله پلیکا و بست روکش دار پوش فیت

بست پلیران ، بست ایران ، بست لوله پلیکا ، بست لوله پوش فیت ، انواع بست رگلاژی سقفی ، انواع بست دیواری پایه دار