یزد پولیکا لوله و اتصالات فاضلابی پلیکا

نمایندگی فروش شرکت یزد پولیکا، از سال ۱۳۵۹، فعالیت تولیدی خود را تحت عنوان شرکت «یزد پولیکا» آغاز کرد و امروز نتیجه ۴ دهه تلاش بر مدار دانش و کیفیت،این شرکت را به یکی از معتبرترین برندهای ملی تبدیل کرده است.

شرکت یزد پولیکا، از سال ۱۳۵۹، فعالیت تولیدی خود را تحت عنوان شرکت «یزد پولیکا» آغاز کرد و امروز نتیجه ۴ دهه تلاش بر مدار دانش و کیفیت، این شرکت را به یکی از معتبرترین برندهای ملی تبدیل کرده است.

دانلود لیست قیمت ۱۴۰۳/۰۱/۲۷

۰۲۱۶۶۶۲۹۹۷۱

پوش فیت چیست ؟ فرق پلیکا با پوش فیت سایلنت یا معمولی مزایا و معایب و آموزش نصب و اجرا 

زانو 45 درجه یزد پولیکا

زانو ۴۵ درجه یزد پولیکا

زانو 90 درجه یزد پولیکا

زانو ۹۰ درجه یزد پولیکا

سه راه 45 درجه یزد پولیکا

سه راه ۴۵ درجه یزد پولیکا

انواع بست پلیکا

استاپر تست فاضلاب

شرکت یزدپولیکا از سال ۱۳۵۹ شروع به فعالیت کرد و پس از مدتی کارخانه خود را با ظرفیت تولید ۱۸۰۰ تن محصول در سال، در دو شیفت کاری و در زمینی به مساحت ۵ هزار متر مربع در حسن‌آباد مشیر در استان یزد، به بهره‌برداری رساند.

یزد پولیکا در همان قدم‌های ابتدایی با منش مدیریتی تحول‌ خواه و تزریق آن به متخصصان این گروه تولیدی، «برترین کیفیت در محصولات» را سرلوحه کار خود کرد و به تدریج توانست علاوه بر بازار داخلی و نیازهای داخل، بازار صادرات محصول را در کشورهای همسایه ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس را بدست آورد.

این قدم بلند از سوی متخصصان گروه تولیدی یزد پولیکا زمینه ساز آن شد تا در سال ۱۳۷۸، طرح توسعه یزد پولیکا در شهرک صنعتی خضرآباد در استان یزد و در زمینی به مساحت ۲۵ هزار متر به بهره برداری رسد. در ادامه و در سال ۱۳۸۴ نیز قدم بلند دیگری برای تجهیز خط تولید برداشته شد.

تا جایی که یزد پولیکا توانست با تجهیز و نصب مدرن‌ترین و به‌روزترین خط تولید مطابق با استانداردهای جهانی، ظرفیت تولید محصول خود را به ۱۴ هزار تن در سال در مرحله اول ارتقا و افزایش دهد و در مرحله دوم کیفیت محصولات خود را دو چندان کند و با استانداردهای روز جهانی به بازار عرضه کند.

لوله و اتصالات فاضلابی یزد پولیکا

لوله و اتصالات تولیدی شرکت یزد پولیکا با اتصال نفوذ ناپذیر خود امکان هرگونه نشتی در سیستم فاضلاب را ناممکن ساخته و آب بندی پایدار و مطمئن را فراهم آورده است.

لوله و اتصالات PVC به دلیل ضریب اصطکاک پایین رسوب نمیگیرند و عبور سیال را آسان می کنند. این محصولات در برابر میکروارگانیسمها قارچها و باکتریها کاملاً مقاومند، دارای استحکام زیاد و ضربه پذیری بالایی بوده و تمامی استانداردهای سخت گیرانه ملی و بین المللی از جمله آزمونهای ضربه سفتی حلقه ای و … را جوابگو هستند.

از آنجایی که لوله و اتصالات UPVC یزدپولیکا پلیمری ذاتاً بازدارنده و خود خاموش شونده (Non-Combustible) ساخته شده است که به سختی مشتعل و به محض دور شدن منبع گرما سوختن آن متوقف می.شود استفاده از لوله و اتصالات PVC در تاسیسات ساختمان در زمان وقوع آتش سوزی میتواند از انتشار شعله به سایر طبقات جلوگیری نماید.

استاندارد لوله های فاضلاب

لوله و اتصالات مورد استفاده در انتقال فاضلاب داخل ساختمان بر اساس استاندارد ملی -۱-۹۱۱۹ INSO و بین المللی ۱-۱۳۲۹ BS EN لوله های انتقال آب باران بر اساس استاندارد ملی -۱-۱۲۱۴۲ INSO و بین المللی ۱- ۱۲۲۰۰ BS EN لوله و اتصالات مورد استفاده در تخلیه فاضلاب زیرزمینی و زهکشی بدون فشار بر اساس استاندارد ملی ۱-INSO9118 وبين المللی ۱-۱۴۰۱ BS-EN لوله های با کد کاربری B که روی لوله درج شده است قابل استفاده در محدوده ساختمان و مدفون نشدن در خاک و لوله های با کد کاربری BD قابل استفاده در محدوده داخل ساختمان و در محدوده بنای ساختمان با قابلیت مدفون در خاک می باشند.

کیفیت

متخصصان گروه تولیدی یزد پولیکا و در رأس آن مدیریت ارشد این گروه، با اعتقاد و التزام به این نگرش که کالای تولید شده و خروجی محصولات یزد پولیکا باید از «بالاترین سطح کیفیت» برخوردار باشد و رضایت مصرف‌کنندگان را تأمین کند، در سال ۱۳۸۵ موفق به تجهیز آزمایشگاه خود به مجهزترین و جدیدترین وسایل آزمایشگاهی از شرکت‌های معتبر اروپایی نظیر IPT شد و با کنترل کیفی مطلوب توانست بار دیگر، محصولاتی با کیفیت روز جهانی به بازار عرضه کند.

این رویکرد سبب شد تا تلاشی مضاعف و جمعی صورت گیرد تا این شرکت از اولین واحدها در سطح کشور باشد که در زمینه تولید لوله های UPVC موفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی ایران شده که افتخار بزرگی برای متخصصان یزد پولیکا محسوب می شد.

حضور مستمر در اغلب نمایشگاه های استانی، کشوری و همچنین بین‌المللی بطور فعال و محافل تخصصی و ملی به منظور آشنا ساختن عموم جامعه و متخصصان در عرصه‌های مختلف با ویژگی‌های یک تولید با کیفیت و عرضه کردن انواع تولیدات و دیگر توانایی‌های فنی، علمی و تولیدی ، همواره مورد توجه و استقبال چشمگیر و گرم بازدید کنندگان، متخصصان و همچنین مقامات کشوری قرار گرفته و جایگاه ویژه‌ای را در صنعت تولید لوله های UPVC کشور بدست آورده است که در این زمینه ها نیز موفق به دریافت لوح های تقدیر متعدد شده است.


بیشتر بخوانید:
قیمت لوله پلیکا پودری | هواکشی و کشاورزی غلاف برق

کاربرد و استاندارد های لوله و اتصالات یزد پولیکا

گستردگی مصرف محصولات این شرکت در اکثر استانها و ارگان‌های مختلف کشور از جمله آب و فاضلاب، مخابرات، جهادکشاورزی، سازمان‌های مسکن و شهرسازی، انبوه سازان و دیگر مصرف‌کنندگان لوله‌ها با کاربردهای مختلف و تخصصی و همچنین صادرات چشمگیر به کشورهای همجوار و حاشیه خلیج فارس گواه موفقیت این گروه تولیدی است.

امروز یزد پولیکا با پشتیوانه‌ ۴ دهه فعالیت صنعتی و تخصصی، با ۱۲۶ نفر نیروی کار متخصص، متبحر، مجرب و ماهر خود، در کنار وجود بیست خط تولید پیشرفته و ظرفیت تولیدی ۱۸ هزار تن در سال، امکان تولید انواع لوله‌ و اتصالات UPVC از قطر ۲۰ تا ۴۰۰ میلیمتر را دارد.

امکان کم‌نظیری که بر اساس استانداردهای ملی ۱۳۳۶۱، ۹۱۱۹ و ۹۱۱۸ و استانداردهای اروپایی DIN EN 1452-2,1401,1329 برای مصارف آبرسانی، فاضلابی زیر زمینی بدون فشار، فاضلاب ساختمانی و استانداردهای اروپایی DIN EN 1456,12200,16783 برای مصارف فاضلاب زیر زمینی و رو زمینی تحت فشار، انتقال آب باران، عبور کابل برق و مخابرات در انواع چسبی و اورینگی در یک پروسه زمانی کوتاه مدت، فراهم شده است و با برخورداری از آزمایشگاه کنترل کیفی بسیار مجهز، پاسخگوی جامعه متخصصان کشور، نیاز های روز صنعت ساختمان و دیگر صنایع مخاطبان تخصصی خود است.

سیفون یزد پولیکا

سیفون یزد پولیکا

یزد پولیکا

آنچه یزد پولیکا را به عنوان یک برند شناخته شده ملی، پاسخ‌دهنده نیازهای بومی و تصاحب کننده بازارهای بین‌المللی کرده است، اعتماد متخصصان و صنعت‌گران به واسطه حفظ اصالت محصول و تضمین بهترین و بالاترین کیفیت بوده است. متخصصان و نیروهای ماهر این گروه تولیدی طی ۴ دهه فعالیت صنعتی و تخصصی خود بر این عهد بوده‌اند که کیفیت محصولات خود با بالاترین استانداردهای جهانی حفظ کنند، پس از فروش محصول تا ارائه مشاوره‌های تخصصی در زمینه حمل و نصب در کنار مشتری باشند و تا دستیابی به نتیجه مطلوب، از نظرات و همراهی متخصصان کشور در همه زمینه‌ها بهره مند شوند.

محصولات یزد پولیکا

  • لوله و اتصالات فاضلابی که لوله ها از سایز ۳۲ ، ۴۰ ، ۵۰ ، ۶۳ ، ۷۵ ، ۹۰ ، ۱۱۰ ، ۱۲۵ ، ۱۶۰ ، ۲۰۰ ، ۲۵۰ ، ۳۱۵ و ۴۰۰ میلیمتر تولید می شوند اما
    اتصالات از سایز ۴۰ میلیمتر ( در برخی اتصالات ) تا ۲۵۰ میلیمتر ( در برخی اتصالات ) تولید می شوند.
  • لوله های UPVC یو پی وی سی فشار قوی مخصوص استخر و تصفیه خانه در سایز های ۱۶ ، ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۲ ، ۴۰ ، ۵۰ ، ۶۳ ، ۷۵ ، ۹۰ ، ۱۱۰ ، ۱۲۵ ، ۱۶۰
    ۲۰۰ ، ۲۵۰ و ۳۱۵ که در فشار های ۱۰ ، ۱۲٫۵ و ۱۶ بار ( PN10 , PN12.5 , PN16 ) تولید می شوند.
  • لوله و اتصالات خم سرق برق
  • لوله و اتصالات جارو برقی مرکزی

انواع محصولات در پایپ مال

پایپ مال ارائه کننده انواع لوله و اتصالات آب ، فاضلاب ، گاز می باشد که دارای دسته بندی متنوع محصولات ساختمانی و کشاورزی می باشد

از جمله محصولات ارائه شده در پایپ مال به شرح زیر می باشد که برای دریافت اطلاعات از محصول و قیمت آن روی لینک محصول کلیک کنید.

برای دریافت استعلام قیمت و مشاوره با دفتر فروش ما تماس بگیرید.

لوله و اتصالات پلیکا

پلیمر گلپایگان PG (پلیکا گلپایگان اصلی ) ، وینو پلاستیک ، پلیکا اینگل ، نانو پلیمر یاس گلپایگان ، یزد پولیکا ، گلسار پلیمر گلپایگان ،

ستاره پلیمر گلپایگان ، تهران اتصالات ۱۱۰ ، پلیکا شهریار ( پلیکا ارزان ) ، لوله گرانول (مخصوص کشاورزی و هواکشی ) ، لوله پلیکا سمنان

لوله و اتصالات سفید تک لایه ( پلی پروپیلن ) آب

لوله پلی پروپیلن آذین ، لوله سفید تک لایه یزد بسپار ، لوله سفید تک لایه یزد لوله ، لوله سفید نیک بسپار یزد 

لوله و اتصالات پنج لایه آب

لوله و اتصالات نیوپایپ ، لوله و اتصالات بهتراشان سپاهان ‌BTS ، لوله و اتصالات ایزی پایپ

لوله اتصالات پوش فیت

پوش فیت پروتکت پلیران ، پوش فیت سایلنت پلی ران ، پوش فیت معمولی نیوفلکس ، پوش فیت سایلنت نیوفلکس ، پوش فیت یزد پوش فیت

پوش فیت معمولی یزد بسپار ، پوش فیت سایلنت یزد بسپار ، پوش فیت نیک بسپار

لوله و اتصالات پلی اتیلن

پلی اتیلن جوشی ، پیچی ، فاضلابی و قطره ای پلی رود ، پلی اتیلن جوشی ، فاضلابی ، پیچی و قطره ای پلیران

شیرآلات برنجی

شیرآلات برنجی سیم ایتالیا ، شیرآلات برنجی کیزایران ، شیرفلکه برنجی سامین ، شیر فلکه برنجی ایران شیر ، شیرگازی سارا

شیر آلات چدنی

شیرالات چدنی فاراب ، شیرآلات چدنی وگ ایران

عایق الاستومری و فوم گرمایش از کف

فوم گرمایش از کف متالایز ، فوم گرمایش از کف شانه تخم مرغی ، انواع بست گرمایش از کف ( بست خاردار،ریل گرمایش از کف)

عایق الاستومری کافلکس ، عایق الاستومری

انواع بست لوله پلیکا و بست روکش دار پوش فیت

بست پلیران ، بست ایران ، بست لوله پلیکا ، بست لوله پوش فیت ، انواع بست رگلاژی سقفی ، انواع بست دیواری پایه دار